O FIRMIE

3A NIERUCHOMOŚCI ANETA POLIŃSKA jest firmą specjalizującą się w najmie lokali mieszkalnych o wysokim standardzie na terenie Wrocławia i okolic. Firma zajmuje się również pośrednictwem w sprzedaży oraz kupnie mieszkań i domów, a także w najmie i sprzedaży lokali usługowych. Działamy zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym doradzając w wyborze solidnych inwestycji oraz sprawdzonych deweloperów. Firma w obecnej formie istnieje na rynku od 2013 r. ale przygoda z wrocławskim rynkiem nieruchomości trwa nieprzerwanie od 2011 roku i od tej pory sukcesywnie poszerzana wiedza i doświadczenie pozwala służyć profesjonalną radą naszym klientom. Nad przebiegiem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - Aneta Polińska (licencja nr 19671).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ 3A NIERUCHOMOŚCI?

Przede wszystkim polityka firmy opiera się na indywidualnym podejściu do klienta. 3A NIERUCHOMOŚCI cechuje elastyczność w działaniu i dbałość o interesy klienta. Walcząc ze stereotypowym obrazem pośrednika firma 3A NIERUCHOMOŚCI ANETA POLIŃSKA zdobyła liczne grono stałych klientów, którzy powierzyli nam swoje nieruchomości. 3A NIERUCHOMOŚCI dokłada wszelkich starań, aby spłacić kredyt zaufania naszych klientów i budować nowoczesną kulturę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pozytywny wizerunek zawodu.

OBSŁUGA OBCOKRAJOWCÓW

Śledząc aktualne tendencje oraz mając na uwadze wciąż zmieniający się wrocławski rynek, 3A NIERUCHOMOŚCI oferuje również usługi dla obcokrajowców coraz chętniej odwiedzających nasze miasto. Z dotychczasowym doświadczeniem w obsłudze klientów zagranicznych doskonale znamy potrzeby i oczekiwania klientów różnych narodowości. Oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkań obejmującą przygotowanie dwujęzycznej umowy najmu oraz niezbędnych dokumentów. Pomagamy obcokrajowcom dopełnić formalności meldunkowych, założyć konto bankowe, czy podpisać umowę o dostawę internetu.